Flota samochodowa - potrzebujesz TRANSPORTERA dla swojego pojazdu, nasza Autolaweta jest do wynajmu

Kompleksowy program zarządzania flotą

Dla naszych klientów i osób zainteresowanych rozbudowaną ofertą najmu lub zakupu za gotówkę samochodu, przygotowaliśmy kompleksowy program zarządzania flotą, gdzie będziesz mógł skorzystać z usług m.in. fleet managera lub poczytać o polityce zarządzania flotą. Prezentujemy wiele ciekawych zagadnień. Zobacz! Poszukują Państwo samochodu, który może przewieźć Państwa pojazd? Czy chcą Państwo samodzielnie przetransportować swój pojazd? Chcesz płacić wysokie ceny i nierzetelne firmy czy płacić dużo pieniędzy za łatwą, spokojną podróż? PomocDrogowaSOS obiecuje najniższe koszty i najlepszą jakość.

WYNAJMUJEMY SAMOCHODY CIĘŻAROWE I PICK-UPS, KTÓRE DOSTOSUJEMY DO TWOICH POTRZEB 

Nasze przyczepy i lawety są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Wszyscy nasi klienci są chronieni, a każdy pojazd jest poddawany regularnym przeglądom. Wypożyczany samochód jest objęty ważną polisą ubezpieczeniową. Zapewniamy tylko dobrze wyposażone samochody z wywrotem, które ułatwiają długie podróże. Nie ma ograniczeń co do ilości kilometrów, więc możesz wybrać najbardziej efektywny i wygodny sposób. Zapewniamy również, że stosowane formalności są ograniczone do absolutnego minimum, aby zapewnić, że wynajem autolawety Warszawa jest płynny, szybki, uczciwy i skuteczny. Zapewniamy również możliwość rezerwacji, więc skontaktuj się z nami już teraz, aby wynająć przyczepę lub samochód kempingowy w najbliższym czasie. Nasz pojazd czeka na Ciebie. Pójdziemy na nadzwyczajne środki, aby spełnić Twoje wymagania. Nasze pojazdy wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt, ponieważ rozumiemy jak ważny jest komfort dla kierowców. Dzięki elektrycznie sterowanym lusterkom i szybom, klimatyzacji, ergonomicznie resorowanemu fotelowi kierowcy oraz tempomatowi podróż będzie przyjemna i łatwa. W naszym asortymencie posiadamy następujące naczepy: Renault Master, Iveco Daily z sypialnią. Wypożycz samochód i zabierz swoje auto do mechanika, na zlot lub rajd. Dokonaj rezerwacji za naszym pośrednictwem! Wypożyczalnia może wynająć lawetę za mniejsze pieniądze i pozwala bez dodatkowych opłat dojechać uszkodzonym samochodem do miejsca, w którym chcesz go zabrać. Laweta może być wykorzystywana do przewozu uszkodzonych pojazdów, jednak jest również w stanie przewieźć pojazdy z nieaktualnym przeglądem technicznym. Samochód, który posiada nieaktualny przegląd techniczny nie może być dopuszczony do ruchu po ulicach publicznych. Powinien on zostać przewieziony lawetą do stacji kontroli pojazdów.

 

Korzystając z naszego programu wynajmu, możesz wynająć przyczepy na długi lub krótki okres czasu. Możesz wybrać czas, na jaki chcesz wynająć przyczepę. Weekend, tydzień czy dłużej? Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę! Wynajem długoterminowy to najlepsza alternatywa dla tych, którzy planują korzystać z minivana na co dzień. Jest on dostępny w niższej cenie. Wypożyczalnia samochodów ciężarowych w Warszawie Nasza firma jest w stanie zapewnić niedrogą i niezawodną przyczepę dla Ciebie, jeśli jesteś mieszkańcem Warszawy. Firma, w której pracujemy od dawna oferuje usługi transportu samochodów i cieszymy się, że możemy zapewnić wszystkim naszym klientom najwyższą jakość usług. Nasza laweta może pomieścić do trzech pojazdów. Laweta dostępna jest dla kierowców z kategorią B. Istnieje możliwość wynajęcia lawety na dowolny okres czasu bez kierowców lub z kierowcami. Każdy klient otrzymuje odpowiednią do swoich potrzeb lawetę, bez ograniczeń co do ilości kilometrów. Zapewniamy również całodobową pomoc drogową na terenie Warszawy. Możemy również przetransportować na lawetach pojazdy z Niemiec do Polski. Stali klienci otrzymują rabaty i specjalne ceny. Zapraszamy do